Joukkueyhteydet
Joukkue Rooli Nimi Yhteys
Ampparit Valmentaja Komulainen Jani @: jani.komulainen@pyhajarvi.fi
tel:044 445 7904
Ampparit Joukkueenjohtaja Komulainen Jani @: jani.komulainen@pyhajarvi.fi
tel:044 445 7904
Ampparit Huoltaja Tiuraniemi Riku @:
tel:046 520 4724
Ampparit Rahastonhoitaja Karvonen Eila @: eila.karvonen@pyhajarvi.fi
tel:040 756 0038
Ampparit Kahviovastaava Haakana-Laitila Jaana @: jaana.haakana-laitila@pyhajarvi.fi
tel:0400 790 866
Ampparit Manageri Humaloja Eero @: humaloja@saunalahti.fi
tel:0400 654 746
B-juniorit Valmentaja Sevon Paavo @:
tel:0407472371
B-juniorit Apuvalmentaja Aho Juha @:
tel:
B-juniorit Joukkueenjohtaja Halonen Virpi @: virpi.halonen@selanne.net
tel:040-5668131
B-juniorit Huoltaja Halonen Hannu @:
tel:
B-juniorit Huoltaja Kananen Pentti @:
tel:
B-juniorit Huoltaja Varis Matti @:
tel:
D-05 / D-04 Valmentaja Rautiala Juha @: juha.rautiala@pp.inet.fi
tel:040-5643971
D-05 / D-04 Apuvalmentaja Kumpulainen Joni @: joni.kumpulainen@centria.fi
tel:0409606060
D-05 / D-04 Apuvalmentaja Tikka Jouko @: jiijii.tikka@gmail.com
tel:
D-05 / D-04 Joukkueenjohtaja Inkeroinen Jari @: jari.inkeroinen@gmail.com
tel:040 741 6206
D-05 / D-04 Joukkueenjohtaja Lehtinen Marko @: marko.lehtinen@hotmail.com
tel:044-3348726
D-05 / D-04 Huoltaja Hänninen Jori @: jorihnnnn@gmail.com
tel:0404178487
E-07 / E-06 Valmentaja Koskinen Karri @: karri.koskinen@autoliikekoskinen.fi
tel:0400642158
E-07 / E-06 Joukkueenjohtaja Aulakoski Matti @: matti.aulakoski@fqml.fi
tel:
E-07 / E-06 Joukkueenjohtaja Tenhunen Jari @: jari_tenhunen@hotmail.com
tel:0407512356
E-07 / E-06 Huoltaja Virtanen Matti @: matti.virtanen@jokipelastus.fi
tel:
E-07 / E-06 Rahastonhoitaja Ruotoistenmäki Päivi @: paivi.ruotoistenmaki@op.fi
tel:
G/F Valmentaja Kankaanpää Jussi @: jussi.kankaanpaa@hotmail.com
tel:+358505918834
G/F Valmentaja Majava Olli-Pekka @:
tel:
G/F Valmentaja Pesonen Janne @:
tel:040-7273734
G/F Rahastonhoitaja Malila Minna @: minnamalila@hotmail.com
tel:040-7420780
Pohti Hockey
«  Syyskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
 
Kategoriat